Skaitmeninės animacijos pagrindai

Skaitmeninės animacijos pagrindų viršelis
Skaitmeninės animacijos pagrindaiSkaitmeninės animacijos pagrindaiSkaitmeninės animacijos pagrindai
SKU: 9789986342595
Autorius: 
Andy Wyatt
Barkodas: 
9789986342595
13,00€
Leidimo metai: 
2011
Puslapių skaičius: 
144
Viršelis: 
Minkštas
Iliustratorius: 
Karin Scanberg
Vertėjas: 
Rosita Poškutė
Versta iš: 
anglų k.

Šiame skaitmeninės animacijos meistriškumo ir praktikos pagrindų kurse pateikiama svarbiausia informacija visiems, kuriuos domina kūrybinė skaitmeninės animacijos pusė.

  • Mokomoji medžiaga nuosekliai, žingsnis po žingsnio, paaiškina visą animacijos kūrimo procesą, o užduotys leidžia ką tik išmoktus metodus išmėginti praktiškai. Mokysimės kurti televizijai, filmams, kompiuteriniams žaidimams, mobiliesiems telefonams ir mp3 grotuvams pritaikytą animaciją, susipažinsime su dažniausiai sutinkama dvimatės ir trimatės animacijos kūrimo programine įranga.
  • Pokalbiai su profesionalais paaiškina ir supažindina su tikslais, keliamais konkretiems specialistams. Žengti animacijos kūrėjo keliu jums padės ir verslo paslaptys, informacija ir patarimai kaip kopti karjeros laiptais. Gausite pakankamai žinių, kad galėtumėte pats kurti animaciją, dirbti mažoje įmonėje ar vienoje didžiausių animacijos studijų pasaulyje.

Knygos autorius Andy Wyatt animacijos versle dirba jau 20 metų. Jis animavo Vėžliukus Nindzes (Teenage Mutant Ninja Turtles), turėjo nuosavą studiją, kūrė animaciją televizijai ir internetui, režisavo didžiausius BBC, Teletoon ir Aardman šou, daug rašė, skaitė paskaitas animacijos temomis. Šiuo metu jis vadovauja animacijos katedrai Falmuto universiteto koledže Anglijoje.

* * *

Mokykloms, perkančioms šį vadovėlį visai klasei/grupei, taikomos nuolaidos. Dėl kiekybinės nuolaidos kreiptis į leidyklą el. paštu info@zara.lt.

Comments

skaitmeninės mokymo priemonės

Skaitmeninė mokomoji medžiaga vaikams daug labiau patinka, nei įprastas mokymas. Mokykloms, darželiams labai naudingos mokymo priemonės. Skaitmeninės mokymo priemonės leidžia labiau sudominti vaikus, bei greičiau įsisavinti pateikiamą informaciją.

Post new comment

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.

More information about formatting options

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Copy the characters (respecting upper/lower case) from the image.