Pasirenk istorijos egzaminui

SKU: 9789986343121
Autorius: 
Bronislovas Banys
Barkodas: 
9789986343121
6,00€
Leidimo metai: 
2010
Puslapių skaičius: 
272
Viršelis: 
Minkštas

Knyga skirta visiems, kurie rengiasi valstybiniam istorijos brandos egzaminui.

Tai ilgametės patirties darbo vaisius, kurį sukaupė istorijos mokytojas ekspertas, ruošdamas savo mokinius ir dalyvaudamas valstybinių istorijos egzaminų vertinimo komisijos darbe bei valstybinio istorijos egzamino rezultatų aptarimuose.

Šios užduotys parengtos pagal valstybinio istorijos egzamino programą ir turi padėti būsimiemsiems abiturientams ir jų mokytojams geriau pasirengti egzaminui. Testai ir užduotys apima svarbiausių istorinių epochų, įvykių chronologiją, reiškinius, procesus, istorinius žemėlapius, istorinius šaltinius.

Tai leidinys, kuris padės pasikartoti, apibendrinti bei įsivertinti žinias, gebėjimus, įgūdžius pagal pateiktą medžiagą ir knygos gale esančius atsakymus.

Mokytojų ir mokinių dėmesiui: įsigyjant šią mokymo priemonę klasei (arba ne mažiau kaip 10 egz.) tiesiogiai iš leidyklos, taikomos nuolaidos.
Dėl pirkimo tiesiogiai iš leidyklos ir konkrečios nuolaidos prašome kreiptis į leidykla el. paštu: info@zara.lt. Laiške prašytume nurodyti mokyklą, pristatymo adresą ir ketinamą pirkti egzempliorių skaičių.  

Comments

Post new comment

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.

More information about formatting options

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Copy the characters (respecting upper/lower case) from the image.