Kompiuterinės leidybos pradmenys. Dizainas ir maketavimas

SKU: 9789986342359
Autorius: 
David Dabner
Barkodas: 
9789986342359
14,00€
Leidimo metai: 
2010
Puslapių skaičius: 
128
Viršelis: 
Minkštas
Vertėjas: 
Jūratė Aušraitė
Vertėjas: 
Kristina Sprindžiūnaitė
Versta iš: 
anglų k.

Pagrindinė dizaino funkcija yra komunikacija. Ir visiškai nesvarbu, apie ką kalbama – produktą, sąvoką ar organizaciją. Kiekvieno dizainerio užduotis – pasirinkti tinkamą dizaino elementų derinį ir išdėstymą taip, kad jis perteiktų reikiamą informaciją elegantiškai, originaliai ir efektingai.

Antrasis pataisytas ir papildytas knygos „Kompiuterinės leidybos pradmenys. Dizainas ir maketavimas“ leidimas (pirmasis lietuvių kalba nebuvo išleistas) padės suprasti, kaip reikia kurti maketą, kad jis „veiktų“ ir leis įgyti ne tik pradinių, bet ir profesionalių įgūdžių.

Knygą sudaro dvi lengvai suvokiamos dalys. Pirmoje – paprastų ir visiems suprantamų pavyzdžių pagrindu supažindinama su pagrindinėmis maketavimo taisyklėmis (įskaitant ir iliustracijų parinkimą), šriftais, spalva. Antroje dalyje pristatomi konkretūs įvairios paskirties dizaino pavyzdžiai, analizuojama, kurios dizaino taisyklės pritaikytos.

Šimtai iliustracijų, aiškios ir suprantamos užduotys bei konkrečių atvejų analizė – tai dalykai, praversiantys ir pradedantiesiems, ir jau profesionaliems dizaineriams. O ir pati knyga – puikus pavyzdys, kaip gali būti rengiama knyga.

Priimami užsakymai el. paštu info@zara.lt.
Mokymo įstaigoms, perkančioms knygas visai klasei, taikomos nuolaidos!
(dėl galimos nuolaidos kreiptis el. paštu į leidyklą)


Knygos lietuviškojo vertimo recenzijos:


Kitos knygos apie kompiuterinę ir elektroninę leidybą:

Grafinio dizaino mokykla. Grafinio dizaino teorija ir elektroninė leidyba“ bus naudinga mokytojams, dėstysiantiems „Kompiuterinės leidybos pradmenų“ modulį mokyklose, mokiniams, susidomėjusiems kompiuterine leidyba ir grafiniu dizainu, kolegijų ir universitetų studentams, studijuojantiems kompiuterinę (elektroninę) leidybą, poligrafiją, grafinį dizainą.

A. Žandaris, D. Bakšys „Kompiuterinės leidybos pradmenys, Informacinės technologijos“ rekomenduojama bendrojo lavinimo mokyklų „Kompiuterinės leidybos pradmenų“ moduliui mokytis bei visiems, kuriuos domina kompiuterinės leidybos pradmenys. Šioje knygoje pagrindinis dėmesys skiriamas informacinėms technologijoms – kaip šiuolaikinėmis priemonėmis rengti leidinį spaudai.


Informacija mokytojams

Spragtelėję šią nuorodą galite parsisiųsti ištraukas iš šio vadovėlio, kurių turėtų pakakti pirmosioms pamokoms (kol dar nepasiekė mokyklų vadovėlis).

Miestų (rajonų) mokytojai, pageidaujantys seminarų „Kompiuterinės leidybos pradmenų“ 9–10 klasėse tema, gali kreiptis į Aidą Žandarį (el. p. aidas00@gmail.com). Yra galimybė surengti seminarus arba Vilniuje, arba pas jus vietoje. Su preliminariomis seminaro pateiktimis („PowerPoint“ skaidrės, apie 20 MB) galima susipažinti iš anksto: Kompiuterinės leidybos pradmenys: seminaro skaidrės. Taip pat galte parsisiųsti kompiuterinės leidybos modulio ilgalaikio pamokų plano ir trumpalaikio pamokų plano (jis dar bus papildomas) pavyzdžius.

Kompiuterinės leidybos kursui mokyti 9-10 klasėse rekomenduojama nemokama atvirojo kodo programa „Scribus“. Parsisiųskite naujausią versiją. „Scribus“ jau išversta į lietuvių kalbą.

Comments

Post new comment

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.

More information about formatting options

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Copy the characters (respecting upper/lower case) from the image.