Grafinio dizaino mokykla. Grafinio dizaino teorija ir elektroninė leidyba

Grafinio dizaino mokykla
TurinysŠrifto anatomija
SKU: 9789986342366
Autorius: 
David Dabner
Autorius: 
Sheena Calvert
Autorius: 
Anoki Casey
Barkodas: 
9789986342366
22,00€
Leidimo metai: 
2010
Puslapių skaičius: 
192
Viršelis: 
Minkštas
Vertėjas: 
Skaidra Vaicekauskienė
Vertėjas: 
Rosita Poškutė
Vertėjas: 
Aidas Žandaris
Versta iš: 
anglų k.
Kompiuterinė leidyba, elektroninė leidyba, meninis ugdymas

„Grafinio dizaino mokykla“ yra tradicinės ir elektroninės leidybos, tipografikos, animacijos ir judesio grafikos mokymo knyga.

  • Praktiniai patarimai visomis grafinio dizaino temomis: nuo grafinio dizaino sampratos ir pradinių koncepcijų rengimo iki originalių sprendimų paieškos ir sėkmingų dizaino projektų sukūrimo.
  • Knygoje paimti pavyzdžiai iš įvairių leidinių: žurnalų, knygų, laikraščių, įvairių informacijos sklaidos priemonių, interneto svetainių, įmonių ir organizacijų dokumentų, informacinės medžiagos bei reklamos.
  • Pateikiama kartu su užduotimis ir mokomąja medžiaga, skirta ir studijuojantiems, ir jau dirbantiems grafikos dizaineriams.

Tai ketvirto atnaujinto leidimo vertimas (ankstesnių leidimų lietuvių kalba nebuvo). Jame ypač daug dėmesio skiriama patarimams, kaip pritaikyti dizainą ne tik spaudos projektams, bet ir skaitmeninei vaizdinei medžiagai, judesio grafikai, interneto svetainėms ir mažoms taikomosioms programoms.

Priimami užsakymai el. paštu info@zara.lt.
Mokymo įstaigoms, perkančioms knygas visai klasei (grupei), taikomos nuolaidos!
(dėl galimos nuolaidos kreiptis el. paštu į leidyklą)


 

 Dar dvi knygos apie kompiuterinę leidybą:

D. Dabner „Kompiuterinės leidybos pradmenys. Dizainas ir maketavimas“ rekomenduojama bendrojo lavinimo mokyklų „Kompiuterinės leidybos pradmenų“ moduliui mokytis bei visiems, kuriuos domina kompiuterinės leidybos pradmenys. Šios knygos pagrindinis dėmesys skiriamas leidinio dizainui ir maketavimui

A. Žandaris, D. Bakšys „Kompiuterinės leidybos pradmenys, Informacinės technologijos“ rekomenduojama bendrojo lavinimo mokyklų „Kompiuterinės leidybos pradmenų“ moduliui mokytis bei visiems, kuriuos domina kompiuterinės leidybos pradmenys. Šioje knygoje pagrindinis dėmesys skiriamas informacinėms technologijoms – kaip šiuolaikinėmis priemonėmis rengti leidinį spaudai.


Seminarai mokytojams

Miestų (rajonų) mokytojai, pageidaujantys seminarų „Kompiuterinės leidybos pradmenų“ 9–10 klasėse tema, gali kreiptis į Aidą Žandarį (el. p. aidas00@gmail.com). Rugsėjo mėnesį bus galimybė surengti seminarus arba Vilniuje, arba pas jus vietoje. Su preliminariomis seminaro pateiktimis („PowerPoint“ skaidrės, apie 20 MB) galima susipažinti iš anksto: Kompiuterinės leidybos pradmenys: seminaro skaidrės

Kompiuterinės leidybos kursui mokyti 9-10 klasėse rekomenduojama nemokama atvirojo kodo programa „Scribus“. Parsisiųskite naujausią versiją

Comments

Post new comment

  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.

More information about formatting options

CAPTCHA
This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Copy the characters (respecting upper/lower case) from the image.