Smaragdo miesto burtininkas

ISBN: 9789986342298
Autorius: 
Aleksandras Volkovas
Brūkšninis kodas: 
9789986342298
7,50€
Leidimo metai: 
2010
Puslapių skaičius: 
160
Vertėjas: 
Bronius Saulis
Versta iš: 
Rusų k.

Tai nuostabi pasaka-apysaka apie mergaitę Elę, netikėtai atsidūrusią Stebuklų šalyje, ir jos nuotykius. Susipažinsite ir su mielais ir geraširdiškais jos draugais – Kaliause, Geležiniu Medkirčiu ir Bailiuoju Liūtu bei kitais Stebuklų šalies gyventojais. Kartu su Ele įveiksite piktąsias Stebuklų šalies burtininkes bei sužinosite, kas buvo Didysis ir Baisusis Burtininkas Gudvinas iš Smaragdo miesto.

Knygos pabaigos žodį rusų rašytojas Aleksandras Volkovas (1891–1977) parašė daugiau kaip prieš 40 metų. Jau ne viena karta skaitytojų pamėgo puikias A. Volkovo pasakas ir apysakas, susidraugavo su šauniais jų veikėjais. Šia knyga pradedama šešių pasakų–apysakų serija, kurią sudaro knygos „Smaragdo miesto burtininkas“, „Urfinas Džiusas ir jo mediniai kareiviai“, „Septyni požemio karaliai“, „Maranų ugnies dievas“, „Geltonas rūkas“ ir „Apleistos pilies paslaptis“. Daugelį jų jau sunku rasti – kelios skaitytojų kartos jas visiškai „suskaitė“...

Pirmuosius visų šių pasakų-apysakų leidimus iliustravo dailininkas Leonidas Vladimirskis. A. Volkovas apie šias iliustracijas sakė: „Turiu pripažinti, kad man pasisekė: L. Vladimirskio nupiešti mano pasakų personažai tapo artimi milijonams jaunųjų skaitytojų. Šiaudinė Kaliausė, Geležinis Medkirtys, Elė ir kiti mano pasakų herojai dabar įsivaizduojami būtent tokie, kokius sukūrė dailininkas.“ Šios knygos iliustracijų autorius yra Rusijos vaikų skaitytojų simpatijų konkurso „Auksinis raktelis“ laureatas.

Atsiliepimai apie A. Volkovo knygas:

Komentarai

Skelbti naują komentarą

  • Leidžiamos HTML žymės: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

CAPTCHA
Įveskite kontrolines raides (tik didžiąsias, be tarpų). Komentarai tvirtinami moderatorių.
Image CAPTCHA
Copy the characters (respecting upper/lower case) from the image.