Kodėlčius mokosi „Imagine Logo“

ISBN: 9789986342328
Autorius: 
Jūratė Aušraitė
Autorius: 
Aidas Žandaris
Brūkšninis kodas: 
9789986342328
8,50€
Leidimo metai: 
2010
Puslapių skaičius: 
76
Viršelis: 
Minkštas
IT

Šioje knygoje pateiktus Kodėlčiaus projektus, sukurtus Imagine Logo programa, galima parsisiųsti iš interneto. Ieškoti Kodėlčiaus interneto svetainėje: www.kodėlčius.lt (atkreipkite dėmesį - lietuviškos raidės „ė“ ir „č“ adrese yra būtinos!). „Imagine Logo“ programą Lietuvos mokyklos bei mokiniai gali parsisiųsti iš interneto. Išsamesnės informacijos apie tai ieškoti adresu www.logo.lt.


Imagine Logo – tai šiuolaikinė kompiuterinė mokymosi priemonė, nuostabiai paprasta ir kartu labai sudėtinga. Naudingų ir suprantamų dalykų joje yra ir pradinukams, ir vyresniųjų klasių mokiniams, ir studentams, ir mokytojams ar dėstytojams. Čia kiekvienas atras ką nors sau – tyrinėjimo aplinką, galimybę save realizuoti kaip menininką, dizainerį ar programuotoją...

Mėgstantys piešti ras puikią taškinės grafikos piešimo priemonę, leidžiančią kurti ir paprastus piešinius, ir animaciją, kurią galima naudoti ir interneto tinklalapiuose. Mėgstančius programuoti stebins turtinga objektinio programavimo aplinka ir labai paprasta programavimo kalba, paprastos (bet profesionalios) garso ir vaizdo informacijos panaudojimo galimybės.

Knygoje pateiktos 26 temos: nuo paprasčiausių piešimo ir animacijos projektų iki klasikinės vėžliuko grafikos bei rimtų įgarsintų animacinių mikropasaulių, nuo skaidrių iki mokomųjų aplinkų kūrimo. Esame įsitikinę, kad ši knyga bus puikus pagalbininkas smagiai ir turiningai praleisti laiką prie kompiuterio, įgyti naudingos patirties, sužadins norą žengti toliau.

Imagine Logo ir apskritai Logo geriausiai apibūdina šios sistemos kūrėjų mintys, išsakytos 2006-aisias metais Vilniuje:

Beveik prieš tris dešimtmečius mes įsimylėjome „Logo“ ir nuo to laiko šį ryšį juntame ne tik kaip prisirišimą prie nuostabių ir išradingų idėjų, bet ir kaip stiprų, labai racionalų susižavėjimą moderniuoju švietimu, o kartu ir konstruktyvizmo pradininkais. Čia kalbu apie tokį švietimą, kuriame naujosios technologijos pateikiamos tarsi tai būtų spalvotų pieštukų rinkinys, plastilino dėžutė, kišeninis peiliukas ar vaikiškos žaislinės žirklutės.

Ivan Kalaš
Komenskio universiteto (Slovakija) informatikos profesorius, vienas iš Imagine Logo sistemos kūrėjų

Mokiniai, modeliuodami kompiuteriu mikropasaulius, žadinančius ir palaikančius tyrimų dvasią, gali suvokti tikrąją mokslo ir meno esmę. Net jei ir patys netaps mokslininkais arba menininkais, tikrai geriau suvoks bendrąsias mokslo, meno ir gyvenimo tiesas.

Evgenia Sendova
Bulgarijos mokslų akademijos Matematikos ir informatikos instituto tyrėja

Komentarai

Kaip parsisiųsti Imagine Logo

Labai paprasta - „Imagine Logo“ licencija nupirkta visoms Lietuvos mokymo įstaigoms, tad ir mokytojai, ir mokiniai gali ja naudotis.
Parsisiųsti galima iš lietuviškos Logo svetainės (www.logo.lt). Konkretus programų parsisiuntimo adresiukas yra:

http://www.logo.lt/?aid=2

Ten atsakius į keletą klausimėlių (užpildžius elektroninę anketėlę - atsakius į 6 klausimus), jokių problemų nebus - parsisiųsite ir galėsite mokytis ir mokyti :)

kaip galima parsisiusti? image logo?

kaipp???????????????????????:D

Imagie logo

labai gera programa

Skelbti naują komentarą

  • Leidžiamos HTML žymės: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

CAPTCHA
Įveskite kontrolines raides (tik didžiąsias, be tarpų). Komentarai tvirtinami moderatorių.
Image CAPTCHA
Copy the characters (respecting upper/lower case) from the image.