Kaip keisti mokymo praktiką

ISBN: 9986-34-162-0
Brūkšninis kodas: 
9789986341628
0,00€
Leidimo metai: 
2006
Puslapių skaičius: 
104
Viršelis: 
Minkštas
Vertėjas: 
K. Sprindžiūnaitė
Versta iš: 
anglų k.
papild_ug

Visame pasaulyje mokytojams reikia pagalbos, kad tobulėtų profesiškai. Daug kur mokytojai pasinaudoja nuolatinio kvalifikacijos kėlimo pranašumais, tačiau yra šalių, kur jų profesinis tobulėjimas nesulaukia arba beveik nesulaukia paramos. Viliamės, kad knyga „Kaip keisti mokymo praktiką: ugdymo turinio diferencijavimas atsižvelgiant į moksleivių įvairovę“ padės mokytojams atskleisti ir plėtoti savo gebėjimus. Šios knygos paskirtis – palengvinti inkliuzinį ugdymą. Čia pateikiami metodai ir pavyzdžiai padės geriau mokyti visus mokinius kartu, kad ir kokie būtų jų gebėjimai, nugalės, turima patirtis. Galėsite pasirinkti, kokias rekomendacijas, strategijas, veiklas norėtumėte išbandyti savo klasėje.

Švietimas visiems (Education for All, EFA) – tai siekis patenkinti visų klasės moksleivių poreikius, ne tik tų, kurie geba prisitaikyti prie įprastos mokymo ir mokymosi aplinkos.

Mokytojams, administracijai ir visai visuomenei tenka pagrindinis vaidmuo įgyvendinant 2000 metų Dakaro pasaulinio švietimo forumo tikslus.

Mokymui ypač svarbūs šie EFA tikslai:

  • garantuoti visiems vaikams galimybę gauti ir įgyti nemokamą ir privalomą geros kokybės pradinį lavinimą (2 tikslas);
  • užtikrinti, kad jaunuolių ir suaugusiųjų mokymosi poreikiai būtų patenkinti sudarant lygias galimybes tinkamai mokytis (3 tikslas);
  • gerinti visus ugdymo kokybės apsektus (6 tikslas).

Kad šie EFA tikslai būtų įgyvendinti, reikia pašalinti visus ugdymo trukdžius.

Knyga „Kaip keisti mokymo praktiką: ugdymo turinio diferencijavimas atsižvelgiant į moksleivių įvairovę“ padės mokytojams modifikuoti savo metodus taip, kad visi įvairiausių poreikių turintys moksleiviai gautų iš mokyklos kuo daugiau naudos.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

  • Leidžiamos HTML žymės: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

CAPTCHA
Įveskite kontrolines raides (tik didžiąsias, be tarpų). Komentarai tvirtinami moderatorių.
Image CAPTCHA
Copy the characters (respecting upper/lower case) from the image.