Duomenų bazių kūrimas ir valdymas. Iliustruotas įvadas

ISBN: 9789986342892
Autorius: 
Lisa Friedrichsen
14,00€
Leidimo metai: 
2013
Puslapių skaičius: 
260
Viršelis: 
Minkštas
Vertėjas: 
Renata Danielienė
Versta iš: 
anglų k.

Duomenų bazių kūrimas ir valdymas. Microsoft® Access® (2007, 2010 ir 2013)

Parsisųsti failus darbui su šia knyga

Ši knyga skirta ir pradedantiesiems, ir jau dirbantiems su duomenų bazių valdymo sistema Microsoft® Access®. Ypač vaizdžiai ir išsamiai atvartuose pateikta mokomoji medžiaga leidžia šią knygą labai įvairiai panaudoti pamokose, taikyti skirtingas mokymo metodikas. Knygos stuktūra labai paprasta, aiškiai nurodyta, ką turime išmokti, atlikę kiekvienos temos nurodymus. Pavyzdžių failai leidžia taupyti laiką ir visą dėmesį sutelkti į svarbiausią dalyką – duomenų bazių kūrimą.

Apie šią knygą:

  • Apimtis. Medžiaga dėstoma nuosekliai, pradedama nuo paprasčiausių pavyzdžių ir einama pažingsniui link sudėtingesnių atvejų. Išmokoma, kaip naudotis turima duomenų baze, kaip sukurti naują, kaip pakeisti jau sukurtos duomenų bazės struktūrą, aiškinama, kaip geriau formuluoti užklausas bei kaip analizuoti duomenis.
  • Atnaujinta laida. Daugelis knygoje teikiamų pavyzdžių yra išbandyti įvairiomis programos Microsoft Access versijomis (2007, 2010, 2013). Prieduose supažindinama su debesijos (angl. cloud computing) sąvokomis, patariama, kaip pasinaudoti debesijos paslaugomis, pavyzdžiui, nemokamomis programomis Microsoft Office Web Apps.
  • Adaptuotas lietuviškas leidimas. Knygoje teikiamų pavyzdžių failai išversti į lietuvių kalbą, visi pavyzdžiai išbandyti su lietuviška Microsoft Access programa.

Kuo ypatingas iliustruotas įvadas?

  • Konkrečios pamokos. Kiekvienas atvartas (du gretimi puslapiai) skirtas kuriam nors konkrečiam įgūdžiui įgyti.
  • Trumpi žingsneliai. Medžiaga dėstoma pažingsniui, aiškiai pateikti nurodymai, kuriuos atlikus pasiekiamas kiekvienoje temoje keliamas tikslas.
  • Iliustracijos. Kiekviena pamoka iliustruojama ekrano vaizdo kopijomis, besimokantis, atlikęs nurodytus žingsnius, gali palyginti gautą rezultatą su tuo, kurį turėjo gauti.
  • Vaizdus dizainas. Patraukia besimokančiųjų dėmesį ir padeda lengviau suvokti mokomąją medžiagą.

Komentarai

Otrava

Rekomenduoju šią knygą. Įmonėje mums buvo svarbus duombazių kūrimas, tačiau neturėjom normalios sistemos joms kurti. Įsigijom šią knygą ir tapo viskas aiškiau.

Skelbti naują komentarą

  • Leidžiamos HTML žymės: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

CAPTCHA
Įveskite kontrolines raides (tik didžiąsias, be tarpų). Komentarai tvirtinami moderatorių.
Image CAPTCHA
Copy the characters (respecting upper/lower case) from the image.